flexi

Firma flexi, světový výrobce samonavíjecích vodítek, naši akci podpoří svými skvělými vodítky do naší charitativní tomboly + coby cen do soutěží ♥

Věděli jste, že samonavíjecímu vodítku flexi® je už 50 let? Od zasvěceného tipu k lídrovi světového trhu!

Firma flexi byla založena v roce 1973, její majitel pan Manfred Bogdahn je vynálezcem flexi samonavíjecího vodítka a firma je jedničkou na světovém trhu těchto vodítek. Co před 50 lety začalo vylepšením spouštěcího mechanismu motorové pily, vyrostlo do špičkových výrobků, které jsou jedničkou na všech rozvinutých trzích světa.

Více než 300 zaměstnanců ručně vyrábí všechna flexi vodítka v závodě v Bargteheide nedaleko Hamburgu v Německu. Denně se zde vyrobí desítky tisíc vodítek a exportují se do více než 90 zemí po celém světě.

Kvalita, komfortní ovládání a inovativní design jen podtrhují dokonalost vodítek flexi.

Originální samonavíjecí vodítka flexi se vyznačují nejmodernějším pružinovým a brzdovým systémem, který ztělesňuje zásadu firmy – neustále inovovat a nekompromisně trvat na nejvyšších standardech kvality. Nezáleží na tom, zda se jedná o klasické, moderní, módní či elegantní, všechna flexi vodítka jsou navržena tak, aby potěšila každého psa i jeho majitele.

 

 

Jednoduše: flexi je “Made in Germany”, prostě to nejlepší!

Chcete vědět, jak vypadalo první vodítko flexi a jak se vodítka vyrábí ? Podívejte se na video: https://youtu.be/wo5uBRnwAZA

Špičková vodítka flexi nakoupíte u všech dobrých prodejců!

JAK TO VŠECHNO ZAČALO

Když Manfred Bogdahn v roce 1972 venčil svého psa Purzela po hamburských chodnících, lidé byli ohromeni. Pes, který šel několik metrů před svým pánem, a přesto byl stále připoután a zastavil se stisknutím tlačítka? Geniální!

Jeho výrobek, samonavíjecí vodítko pro psa, které Bogdahn důmyslně sestavil pomocí pružinového mechanismu z motorové pily, byl nejen dokonalým prototypem, ale také základním kamenem jeho firmy flexi, založené o rok později.

Příběh úspěchu začal 1. dubna 1973.

Průlom nastal, když Manfred Bogdahn představil toto nové vodítko na veletrhu Interzoo 1974, na stánku o pouhých čtyřech metrech čtverečních…

O tehdejším unikátním výrobku a skvělé kvalitě flexi® vodítek – jak jsou dnes velmi často označovány jako synonymum kategorie –          se velmi rychle začalo mluvit a bylo jen otázkou času, kdy první objednávky ze zahraničí rozezvučely telefony.

První továrna na severu Hamburku se rychle stala příliš malou a v roce 1990 bylo rozhodnuto postavit výrobní závod a vytvořit firmu světové třídy v sousedním Bargteheide.

Dnes pro značku flexi pracuje více než 350 zaměstnanců a denně vyrábí desítky tisíc samonavíjecích vodítek pro psy, která se vyváží do více než 90 zemí celého světa.

Již 50 let, od roku 1973, znamená flexi® vynalézavého ducha a kvalitu „Made in Germany“. Pro psy to znamená více volnosti na vodítku.