O akci

Unikátní sraz voříšků – koná se už podruhé, jaký byl ten první ročník, se koukněte tady.

Sejdeme se v sobotu 13. května 2023 ve 13:00 na krásném osvědčeném místě – v Centrálním parku Lužiny v Praze 13, jen kousek od stanice metra Lužiny.

Co se bude dít?

Čeká vás zábavné odpoledne pro všechny voříšky (i nevoříšky) – bohatý program, tombola pro útulky, soutěže o atraktivní cenyPřijďte se dozvědět o novinkách v psím světě, občerstvit sebe i svého pejska, a hlavně se skvěle společně pobavit 🙂

Každou hodinu se dostaví VIP host, který/á si přímo na akci vybere 3 nejkrásnější voříšky, představí je na pódiu a předá jim krásné dárky od sponzorů akce.

Na akci NENÍ POVOLENO volné pobíhání psů, POVINNÉ je mít psa na vodítku (je vždy striktně vyžadováno!). Naším zájmem je uspořádat POHODOVOU A PRIMA AKCI

MŮŽOU PŘIJÍT KUPÍROVANÍ PSI?

Dle oficiálního stanoviska z Ministerstva zemědělství se mohou srazu zúčastnit (jako diváci), jen se nesmějí zúčastnit případných doprovodných soutěží  (aby nepůsobili jako „propagace týrání“).

Dárky pro útulkáčky

Přímo na akci také budeme sbírat dárky pro pejsky v péči útulků, které budou přímo na akci přítomny. Přineste jim něco dobrého na zub, hračku či další potřeby, které třeba už nepotřebujete. Útulkáči budou mít radost!

Dárky pro účastníky

Pejsci se mohou těšit na zajímavé dárky od sponzorů akce (vzorky krmení, slevové kupóny apod.) – díky laskavé podpoře MČ Praha 13 mají všichni účast zcela zdarma!
Na místě budou k dispozici i zdarma poradny pro pejskaře – o zdraví, kondici atd. 
Během srazu jsou návštěvníkům k dispozici i stánky partnerů akce (s krmením, chovat. potřebami apod.) a samozřejmě charitativní obchůdky útulků.

Nezapomeňte se na akci vyfotit se speciálním FOTORÁMEM 🙂

Generální ředitel Srazu 2022 Charlie se svou sekretářkou Rozou
Kateřina Kašparová
pořadatelka akce