O akci

Unikátní sraz voříšků – koná se úplně poprvé v ČR! Inspirován rekordními srazy různých plemen (zejména Rekord Bull Srazem, který úspěšně pořádáme v ČR od r. 2014 a pokaždé jsme dosáhli nového českého rekordu).

Sejdeme se v sobotu 28. května 2022 na krásném osvědčeném místě – v Centrálním parku Lužiny v Praze 13, jen kousek od stanice metra Lužiny.

Jak to probíhá?

Od 12 do 17 hodin jsou písemně registrováni příchozí psi a fenky, kteří se akce zúčastní. Na vše průběžně dohlíží zástupce agentury Dobrý den, která vede Českou knihu rekordů.

Každou hodinu proběhne hromadné focení všech přítomných u pódia, na němž bude po celou dobu zábavný program – představení novinek pro pejsky, zajímavé rozhovory a soutěže o atraktivní ceny.
Konečný počet bude zapsán do České knihy rekordů (a to je vlastně letos zaručeno, protože jde o první ročník!).

Na akci NENÍ POVOLENO volné pobíhání psů, POVINNÉ je mít psa na vodítku (je vždy striktně vyžadováno!). Naším zájmem je uspořádat POHODOVOU A PRIMA AKCI

MŮŽOU PŘIJÍT KUPÍROVANÍ PSI?

Dle oficiálního stanoviska z Ministerstva zemědělství se mohou srazu zúčastnit a být zapsaní do rekordu, jen se nesmějí zúčastnit případných doprovodných soutěží.

Dárky pro útulkáčky

Přímo na akci také budeme sbírat dárky pro pejsky v péči útulků, které budou přímo na akci přítomny. Přineste jim něco dobrého na zub, hračku či další potřeby, které třeba už nepotřebujete. Útulkáči budou mít radost!

Dárky pro účastníky

Každý účastník se může těšit na zajímavé dárky od sponzorů akce (vzorky krmení, slevové kupóny apod.) – díky laskavé podpoře MČ Praha 13 mají všichni účast zcela zdarma!
Na místě bude k dispozici i zdarma poradna pro pejskaře – o zdraví, kondici atd. 
Během srazu jsou návštěvníkům k dispozici i stánky partnerů akce (s krmením, chovat. potřebami apod.) a samozřejmě charitativní obchůdky útulků.

Nezapomeňte se na akci vyfotit se speciálním FOTORÁMEM 🙂

Generální ředitel Srazu 2022 Charlie se svou sekretářkou Rozou
Kateřina Kašparová
pořadatelka akce

 

Sdílení: