Přes 200 psů a 18 tisíc pro útulky

Centrální park Lužiny se v sobotu 13. května stal už podruhé místem unikátního srazu majitelů a přátel pejsků všech velikostí a barev. Akce se konala s podporou MČ Praha 13 a pana starosty Davida Vodrážky a vynesla rovných 18 tisíc korun, které si na závěr akce rozdělily přítomné útulky (Hafanof, ForDogs a Hope).

Stalo se tak díky charitativní tombole, do níž svými hodnotnými dary přispěli štědří partneři akce (MARP, Psí nákup, Azorky, LoveBarf, ConnectIt, Pet2Me+Coolafit ad.). Lístek stál 50 korun a vyhrával každý hned na místě!

VIP Patronem srazu byl opět Karel Voříšek, známý TV moderátor a dostavil se i filmový pes Gump s Filipem Rožkem a další známý TV moderátor Láďa Hruška. Ti všichni každou hodinu vybrali mezi účastníky 3 NEJ pejsky, kterým pak přímo na pódiu předali atraktivní ceny od partnerů akce.

Řada pejsků se zapojila i do zábavných soutěží – Neber buřta a Zákeřná ulička – a ti nejšikovnější opět vyhráli skvělé dárky. Byla i „soutěž“ dvojníků.

Zájemci si mohli také zcela zdarma vyzkoušet běh za střapečkem…

Soutěž dvojníků
Zde se dokonce předvedli "trojníci" 🙂

Trenérka psů Hanka Böhme předvedla dvouměsíční štěně jménem Avatar, které začíná pomalu připravovat na jeho velkou životní misi – coby speciální detekční pes pojede do afrického Konga pomáhat ochraňovat vzácná zvířata tím, že bude odhalovat pašeráky cenných trofejí.

Přestože počasí moc nepřálo, tak jich letos přišlo ještě víc než loni – nachystáno bylo 200 uvítacích tašek s dárky, a ty se rozdaly úplně všechny!

Lidé i pejsci se skvěle bavili, takže už teď se moc těšíme na další ročník.

Text a foto: Kateřina Kašparová

A tady už najdete krásné fotky od báječné Veve z týmu „FOTÍME PSY“, která se vašim modelům věnovala celé odpoledne ve svém přírodním jejím fotokoutku 📸🎞🎀  V galerii fotografií si stáhněte svou fotografii zcela ZDARMA (y) A ze všech ještě v dohledné době vybereme společně s Azorky.cz 3 nejzajímavější fotky, které ocení svými úžasnými pamlsky ♥